بیا تو

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


فيش حقوقي کارکنان بانک سپه
 
سامانه گزارشات حقوقی کارکنان بانک سپه
https://fish.ebanksepah.ir/
Translate this page
ورود کاربران سيستم, راهنما. نام کاربری. رمز عبور. دسترسی کارکنان شاغل به سامانه فیش حقوقی از طریق شبکه داخلی بانک امکان پذیر است.
سامانه هاي الكترونيكي بخش همكاران-صفحه نخست بخش همکاران – بانک سپه
www.banksepah.ir/hr
Translate this page
پرچم ایران. ورود کاربران. شنبه 1 اردیبهشت 1397. Select Language, English · صفحه نخست بخش همکاران · مدیر سایت · شعب منطقه مدیریت · مشاهده فیش حقوقی · ارزشیابی عملکرد کارکنان · نظام جامع پیشنهادهای سازمان. كليه حقوق اين سایت متعلق به بانک سپه مي باشد. مرور بهتر سایت در IE ورژن 9 به بالا و FireFox ورژن 30به بالا.
بانک سپه-پرسش های همکاران
www.banksepah.ir/1148/پرسش-های-همکاران.aspx
Translate this page
حقوق و مزایای کارکنان بانکهای دولتی با توجه به امتیازات مکتسبه آنان بر اساس آیین‌نامه استخدامی نظام بانکی دولتی (مصوب 29/11/79) و ضریب حقوقی ابلاغ شده برای کارکنان بانکها، محاسبه و پرداخت می‌گردد و هرگونه تغییر در مفاد آیین‌نامه و یا ضریب حقوقی مزبور می‌بایست با کسب مجوز از مراجع ذیصلاح صورت پذیرد. این در حالی است …
کانون بازنشستگان بانک سپه | ماهنامه کانون
www.sepahkanoon.com/Magazine.htm
Translate this page
ستایش بیکران خالق بی همتای جهان را که در طلعیه ای دیگر ، روزنه ای به سوی بهار ، این زیباترین آموزه خلقت بر انسان ها گشوده است. ضمن تبریک حلول سال نو و بهار پر طراوت در این موعد فرخنده از دگرگون کننده دلها و دیده ها و تدبیر گر روزها و سال ها ، روزگاری سراسر کامیابی و سرشار از طلوع و تعالی برای همکاران عزیز خواستاریم .
اخبار کانون بازنشستگان بانک سپه
sepahkanoon.blogfa.com/
Translate this page
جهت اطلاع بیشتر به شعبه حقوقی یا منطقه حقوقی خود مراجعه فرمایید. توجه. مناطق تا تاریخ 1396/11/16 باید لیست خود را به اداره رفاه کارکنان ارسال نمایند و همکاران باید زودتر از تاریخ فوق درخواست خود را به شعبه یا منطقه بدهند. + نوشته شده توسط کانون بازنشستگان بانک سپه در دوشنبه دوم بهمن ۱۳۹۶ و ساعت 9:32 | نظر بدهيد.

 NS